Proč Boxxbike ?

Boxxbike vyvinul unikátní vysoce výkonný, lehký a famózně ovladatelný elektro-moto-bike určený pro jízdu v různých typech terénu. Mise Boxxbike je poskytnout enduro jezdcům nový rozměr jejich tréninku, zážitku a okolí nerušený klid. Boxxbike otevírá nové možnosti jezdění díky své tichosti, ohleduplnosti k okolí i stopě klasického kola. Odpadá stres z hlučnosti i s ním spojenými problémy.

Ano, Boxxbike má šlapky a ano je to terénní enduro moped, který vypadá jako horské elektrokolo nebo downhillový speciál. Právě díky tomuto vzhledu nenastává problém s běžnými výletníky, pejskaři, bežci, koňáky a s trochou námi vlastní ohleduplnosti jsme za 2 roky nemuseli řešit žádný konflikt.

V současné době máme početnou skupinu jezdců, kteří Boxxbike vlastní nebo si jej půjčují k pravidelnému ježdění i skupinovým vyjížďkám. Jsme otevřená komunita, která se baví ježděním v terénu.

Máme v zásobě krásné off-road stezky v naší republice i zahraničí. Tyto oblasti jsou off-road motorkářům i čtyřkolkářům zapovězené a na klasickém elektro kole jsou extrémně náročné nebo nezvladatalné.

 

Timto novým Boxxbikem vám otevíráme možnost jízdy ve volném terénu jako na enduro nebo cross motorce, tak i na single cyklistických trailech. 

Počet trailů přibývá každým dnem po celém světe. Najdete na nich i pasáže do vyšších stoupání, které na klasickém nebo elektro kole prostě neužijete a musíte je protrpět, abyste se dostali k zážitku, který je teprve za nimi.

Velkým plusem Boxxbiku je, že není určen jen zkušeným a off-road jezdcům. Většina z nás se se obklopuje rodinnými příslušníky, partnery, partnerkami, kamarády a chce si užít čas strávený spolu. 

Nyní je již možné jezdit spolu, fyzicky si neodrovnat pokud nechcete a to i za předpokladu, že každý má jinou fyzickou výdrž. Stačí si jen navolit požadovaný plynule odstupňovaný výkon. Rozmanitost a použitelnost je opravdu široká! Boxxbike vyniká i svou nízkou údržbou po absolvování mnoha najezděných hodin v terénu, což se pozitivně promítá do provozních nákladů například ve srovnání s motorkou.